Norton Owners Club Flanders Branch
Norton Owners Club Flanders Branch

Veteranentreffen Oostende – foto’s

Een van de interessantste treffens voor klassieke motoren, het Veteranentreffen te Oostende, was door Corona een paar jaar afgelast. Tegen de verwachtingen in, herrees het echter dit jaar.  Door bureaucratische muggenzifterij kon de traditionele startplaats  niet langer in Oostende plaats vinden, maar verhuisde naar Oudenburg. Alhoewel een aantal verstokte deelnemers van vroegere jaren niet meer opdaagden, waren er toch meer dan 150 motoren. Voeg daar ook nog eens uitstekend weer bij en een 130 Km. mooi bewegwijzerde rit, en het was inderdaad een niet te missen evenement. Helaas deden de meeste leden van onze club dit wel en waren er maar een paar te bespeuren. Foto’s vind je hier:
44ste Veteranentreffen Oostende

Er staan een paar mooie Nortons bij !

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

tel://0032-470-822611